Historia 2. Od Kongresu Wiedeńskiego do I wojny światowej. Część 2

Wydawnictwo: Nowa Era
podręcznik, historia
historia

Podręcznik do historii Od kongresu Wiedeńskiego do I Wojny światowej dla klasy 2 część 2. Kształcenie w zakresie podstawowym i rozszerzonym.

Podręcznik licealny. Szata graficzna przejrzysta. Łatwo znaleźć każde szukane wydarzenie.

Kasjopeja | 2014-05-16
Przeczytana: 16 maja 2014
Iwona | 2013-12-06

Będąc w liceum uczyłam się z niej historii i mogę powiedzieć, że jej forma oraz różnorodność z pewnością wpłynęły na to, że sięgałam po nią nie z obowiązku, lecz z ciekawości.

Czasami ciężko jest przez coś przebrnąć z powodu bardzo wyszukanego i takiego "poetyckiego" języka. Wiadomo, że nie jest przeczytana od deski do deski,jak to podręcznik :)

Delur | 2015-12-11
patrycja_wojtowicz | 2014-09-25