Wielka księga knedli

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
837404683X

" Knedle i kluski - kto wymyślił te kuliste przysmaki! Knedle i kluski są bardzo smaczne i znajdują szerokie zastosowanie. Wzbogacają zupy i dania jednogarnkowe, nadają się doskonale do potraw mięsnych, są też bardzo chętnie jadane jako samodzielne dania, można przyrządzać je na słodko. Z tymi przysmakami można odbywać podróże kulinarne, nieistotne czy są to knedle z bułki z Bawarii, knedle...

" Knedle i kluski - kto wymyślił te kuliste przysmaki!
Knedle i kluski są bardzo smaczne i znajdują szerokie zastosowanie. Wzbogacają zupy i dania jednogarnkowe, nadają się doskonale do potraw mięsnych, są też bardzo chętnie jadane jako samodzielne dania, można przyrządzać je na słodko. Z tymi przysmakami można odbywać podróże kulinarne, nieistotne czy są to knedle z bułki z Bawarii, knedle chłopskie z Turyngii, knedle z boczkiem z Tyrolu, gnocchi z Włoch czy też klopsy z Królewca - knedle i kluski to element kulinarnej tradycji. Wyruszcie z tą książką w podróż do znanych i nieznanych rozkoszy dla podniebienia."

Joanna Furmańska | 2013-02-13
Miśka | 2013-10-27