Zgłosuj na książki roku 2017

Świadomy Seks; Nie-Poradnik

Wydawnictwo: Alicja Baba
poradniki
AlicjaBaba

Sięgając po „Świadomy Seks” dowiesz się jak odnaleźć bliskość w związku, przemienić seks w medytację, oraz jak Rozmowa może urozmaicić życie. Dzięki tej książce będziesz w stanie poprawić relację przede wszystkim z samym sobą, a co za tym idzie, również z drugim człowiekiem. Odzyskasz trzeźwe postrzeganie swojej roli w związku oraz będziesz w stanie zbudować głębsze połączenie z...

Odzyskasz trzeźwe postrzeganie swojej roli w związku oraz będziesz w stanie zbudować głębsze połączenie z partnerem.
Seks nie jest tylko fizycznym doznaniem ciała, a poprzez przyglądanie się temu, możesz doświadczyć pełnej harmonii ciała, umysłu i duszy.
Seksualność to miękkość twojej duszy.
Wtedy, gdy jesteś nagi, bezbronny i nie możesz zasłonić się ubraniami, słowem i opowieściami, zyskujesz dostęp do tego, kim naprawdę jesteś. Stajesz się sobą.

źródło opisu: http://www.alicjababa.com/

źródło okładki: http://www.alicjababa.com/