Dieta bez diety, czyli jak schudnąć przy okazji

Wydawnictwo: Fundacja PRO-TEST
popularnonaukowa
Joanna

Scarlet | 2017-02-17

Szału nie ma... Ot zwykły poradnik, nie mniej jeśli ktoś chce schudnąć to z tej książki za wiele się nie dowie.

L8onka | 2017-03-01
Przeczytana: 01 marca 2017

Lekka i przyjemna książka. Tak jak w tytule - nie spodziewajcie się radykalnych diet, raczej drobnych pomysłów, jak zaoszczędzić trochę kalorii na co dzień oraz jak urozmaicić swoje codzienne posiłki i sprawić by były zdrowsze. Nastawienie na drobne zmiany. Jestem na tak :)

Yoshi | 2017-08-16
Przeczytana: grudzień 2016

Książka zawiera dużo podstawowych informacji, myślę że większości osób już dobrze znanych. Pobieżnie porusza ciekawe tematy, jak np. rodzaje typów budowy ciała, gdzie w książce zostały opisane tylko dwa, a dla samych kobiet wyróżniamy cztery typy budowy ciała.

Gosia | 2016-08-11
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2016
Przeczytana: 10 sierpnia 2016

Bardzo fajna pozycja. Konkretna. Ze wskazówkami i pouczeniami.

Ale jak to się mówi:
Od czytania książek się nie chudnie...

(niestety...)

Kinia | 2017-01-12

Książka dla NAPRAWDĘ leniwych osób. Dla bardziej zaangażowanych i traktujących zdrowe odżywianie poważnie - szkoda Waszego czasu i pieniędzy, szukajcie dalej :)
Osoby zdeterminowane do zmiany stylu życia na zdrowszy (bo samo chudnięcie bez zdrowia to moim zdaniem pusta motywacja), przy odrobinie wysiłku, są w stanie włożyć sobie do główki o wiele ważniejsze i zdrowsze reguły odżywiania. Uważam, że zamienniki w książce to zmiana nawyków na pół gwizdka. Lepiej wziąć się za to na serio i nie tracić zdrowia na półśrodki. Powodzenia ;)

Aneta | 2017-08-08

Nic odkrywczego...