Dieta bez diety, czyli jak schudnąć przy okazji

Wydawnictwo: Fundacja PRO-TEST
popularnonaukowa
Joanna

książek: 2065
Scarlet | 2017-02-17

Szału nie ma... Ot zwykły poradnik, nie mniej jeśli ktoś chce schudnąć to z tej książki za wiele się nie dowie.

L8onka | 2017-03-01
Przeczytana: 01 marca 2017

Lekka i przyjemna książka. Tak jak w tytule - nie spodziewajcie się radykalnych diet, raczej drobnych pomysłów, jak zaoszczędzić trochę kalorii na co dzień oraz jak urozmaicić swoje codzienne posiłki i sprawić by były zdrowsze. Nastawienie na drobne zmiany. Jestem na tak :)

Yoshi | 2017-08-16
Przeczytana: grudzień 2016

Książka zawiera dużo podstawowych informacji, myślę że większości osób już dobrze znanych. Pobieżnie porusza ciekawe tematy, jak np. rodzaje typów budowy ciała, gdzie w książce zostały opisane tylko dwa, a dla samych kobiet wyróżniamy cztery typy budowy ciała.

Gosia | 2016-08-11
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2016
Przeczytana: 10 sierpnia 2016

Bardzo fajna pozycja. Konkretna. Ze wskazówkami i pouczeniami.

Ale jak to się mówi:
Od czytania książek się nie chudnie...

(niestety...)

Kinia | 2017-01-12

Książka dla NAPRAWDĘ leniwych osób. Dla bardziej zaangażowanych i traktujących zdrowe odżywianie poważnie - szkoda Waszego czasu i pieniędzy, szukajcie dalej :)
Osoby zdeterminowane do zmiany stylu życia na zdrowszy (bo samo chudnięcie bez zdrowia to moim zdaniem pusta motywacja), przy odrobinie wysiłku, są w stanie włożyć sobie do główki o wiele ważniejsze i zdrowsze reguły odżywiania. Uważam, że zamienniki w książce to zmiana nawyków na pół gwizdka. Lepiej wziąć się za to na serio i nie tracić zdrowia na półśrodki. Powodzenia ;)

Marta | 2017-08-29
Przeczytana: 29 sierpnia 2017

Prosty przewodnik na pewno bardzo przydatny dla osób, które chcą zmienić nawyki, czy zaczynają swoją przygodę ze zdrowym odżywianiem. Dla osób oczekujących "czegoś więcej", bardziej naukowych informacji, zdecydowanie za mało. Ale prostota to ogromna zaleta tej książki, naprawdę godna polecenia.

Aneta | 2017-08-08

Nic odkrywczego...