Dieta bez diety, czyli jak schudnąć przy okazji

Okładka książki Dieta bez diety, czyli jak schudnąć przy okazji praca zbiorowa
Okładka książki Dieta bez diety, czyli jak schudnąć przy okazji
praca zbiorowa Wydawnictwo: Fundacja PRO-TEST popularnonaukowa
popularnonaukowa
Fundacja PRO-TEST
2016-01-01
2016-01-01

Prosty przewodnik na pewno bardzo przydatny dla osób, które chcą zmienić nawyki, czy zaczynają swoją przygodę ze zdrowym odżywianiem. Dla osób oczekujących "czegoś więcej", bardziej naukowych informacji, zdecydowanie za mało. Ale prostota to ogromna zaleta tej książki, naprawdę godna polecenia.

Książka zawiera dużo podstawowych informacji, myślę że większości osób już dobrze znanych. Pobieżnie porusza ciekawe tematy, jak np. rodzaje typów budowy ciała, gdzie w książce zostały opisane tylko dwa, a dla samych kobiet wyróżniamy cztery typy budowy ciała.

Lekka i przyjemna książka. Tak jak w tytule - nie spodziewajcie się radykalnych diet, raczej drobnych pomysłów, jak zaoszczędzić trochę kalorii na co dzień oraz jak urozmaicić swoje codzienne posiłki i sprawić by były zdrowsze. Nastawienie na drobne zmiany. Jestem na tak :)

Książka dla NAPRAWDĘ leniwych osób. Dla bardziej zaangażowanych i traktujących zdrowe odżywianie poważnie - szkoda Waszego czasu i pieniędzy, szukajcie dalej :)
Osoby zdeterminowane do zmiany stylu życia na zdrowszy (bo samo chudnięcie bez zdrowia to moim zdaniem pusta motywacja),przy odrobinie wysiłku, są w stanie włożyć sobie do główki o wiele ważniejsze i zdrowsze reguły odżywiania. Uważam, że zamienniki w książce to zmiana nawyków na pół gwizdka. Lepiej wziąć się za to na serio i nie tracić zdrowia na półśrodki. Powodzenia ;)

Bardzo fajna pozycja. Konkretna. Ze wskazówkami i pouczeniami.

Ale jak to się mówi:
Od czytania książek się nie chudnie...

(niestety...)

Bardzo fajna pozycja. Konkretna. Ze wskazówkami i pouczeniami.

Ale jak to się mówi:
Od czytania książek się nie chudnie...

(niestety...)

Szału nie ma... Ot zwykły poradnik, nie mniej jeśli ktoś chce schudnąć to z tej książki za wiele się nie dowie.

Nic odkrywczego...

Nic odkrywczego...

Czegoś takiego szukałam! W prosty i przyjazny sposób pokazuje, czego unikać, jak zastąpić lub odchudzić ulubione wysokokalodyczne przysmaki. Autorzy rozprawiają się też z wieloma mitami dotyczącymi diety. Naprawdę warto.
PS książka dla początkujących i średniozaawansowanych w temacie dobrych nawyków żywieniowych.
Pozostałym polecam książkę "Dietetyka sportowa" Państwa Justyny i Krzystofa Mizera.

Pozostałym polecam książkę "Dietetyka sportowa" Państwa ...

Proste wskazówki i rady jak zdrowiej się odżywiać, a przy tyn chudnąć.

Proste wskazówki i rady jak zdrowiej się odżywiać, a przy tyn chudnąć.

• Kuchnia
  • 2016
  • Poradniki
  • Poradnik
  • 2017
  • Moje książki

Dodaj cytat z książki Dieta bez diety, czyli jak schudnąć przy okazji