VII Franciszkańska Konferencja Zielarsko-Farmaceutyczna 25 maja 2013 rok. Zioła w dermatologii i kosmetologii w odnowie biologicznej człowieka

Seria: Biblioteka Herbarium Św. Franciszka
Wydawnictwo: HERBARIUM św. Franciszka w Katowicach-Panewnikach
zdrowie, medycyna
Athoualia

Franciszkańskie Konferencje Zielarsko-Farmaceutyczne są organizowane od początku istnienia Herbarium św. Franciszka, tzn. od 2007 roku. Ich twórcą jest założyciel i dyrektor Herbarium - o. dr Marcelin Jan Pietryja ofm. Konferencje mają na celu szerzenie wiedzy na temat zdrowego, zgodnego z naturą trybu życia, profilaktyki zdrowotnej oraz naturalnych metod leczenia chorób. W poprzednich...

W poprzednich konferencjach referaty wygłosili specjaliści tej miary co: prof. Aleksander Ożarowski, mgr inż. Michał Tarnogrodzki, dr n. med. Antoni Krasicki, dr n. farm. Jan Sterkowicz, dr Jerzy Jambor, prof. Wiktor Stelmach, prof. Krzysztof Jędrzejko, prof. Iwona Wawer, prof. Zbigniew Janeczko, prof. Stanisław Boryczko, dr n. biol. Henryk Różański i wielu innych.

źródło opisu: HERBARIUM św. Franciszka, 2013

źródło okładki: Autorskie