Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej

Wydawnictwo: Wilga
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
pozostałe
emik84

Książka z ramką na zdjęcie. Doskonały upominek z okazji Pierwszej Komunii Świętej.

W środku dużo miejsca na wpisy, dedykacje, życzenia od rodziców i gości oraz wklejenie pamiątkowych zdjęć. Do książki dołączona jest ramka na zdjęcie a całość znajduje się estetycznym pudełku.

emik84 | 2016-07-14

Myślę, że ciekawym i oryginalnym pomysłem na prezent, który jednocześnie utrwali wspomnienia z Pierwszej Komunii będzie zestaw przygotowany przez wydawnictwo Wilga. W jego skład wchodzi elegancki album oraz duża subtelna ramka na zdjęcie. Album jest tak pomyślany, że znajduje się w nim miejsce zarówno na zdjęcia jak i na własne zapiski, tudzież dedykacje gości którzy będą z nami w tym wyjątkowym dniu. Poza tym w albumie najmłodsi znajdą piękne wiersze, cytaty z Pisma Świętego i inne ciekawostki religijne.

Jestem pod ogromnym wrażeniem całego zestawu. Album jest przepiękny, zachwyca od okładki po bogate wnętrze. Również biała ramka prezentuje się rewelacyjnie. Warto przy tym wspomnieć, że cały zestaw znajduje się w wygodnym kartonowym pudełku i jest stosunkowo tani.
Jest to bardzo piękny a zarazem wartościowy prezent, który każdego dnia będzie przypominał dzieciom o dniu, który był początkiem ich pełnego uczestnictwa w ofierze Mszy Świętej. Bardzo polecam tę piękną pamiątkę ;)

Na półkach