Czakram wawelski. Największa tajemnica wzgórza

Wydawnictwo: Wydawnictwo im. Warneńczyka
Leksi88

Czakram wawelski- największa tajemnica wzgórza królewskiego. Talizman umieszczony w kaplicy Św. Gereona, w samym geograficznym sercu Europy. Czy naprawdę pulsuje niezwykłą energią? Czy to on właśnie jest siódmym świętym kamieniem szczęśliwym, ogniskiem krakowskiej mocy? Zbigniew Święch przywołuje z całego XX wieku liczne poglądy na ten temat, kształtuje potężniejącą na naszych oczach,...

Zbigniew Święch przywołuje z całego XX wieku liczne poglądy na ten temat, kształtuje potężniejącą na naszych oczach, intrygującą legendę i mit o miejscu, które jest wieczne i nigdy nie ulegnie zagładzie. Magiczny kamień- czakram talizman od dwóch tysięcy lat przynosi szczęście Wawelowi i Krakowowi. Czy przyniesie i Tobie?

Zbigniew Święch, autor bestsellerowego cyklu historycznego "Klątwy, mikroby i uczeni"- na przełomie wieków i tysiącleci- w serii publikacji o czakramie podejmuje próbę rozwikłania wielkiej tajemnicy.

źródło opisu: Wydawnictwo im. Warneńczyka, 2007

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

| 2016-09-06

Zbiór cudzych artykułów na temat czakramu własnej książki nie czyni. Duże rozczarowanie.