Nadzór pedagogiczny w przedszkolu i szkole. Praktyczne zastosowanie nowych przepisów

Wydawnictwo: Oficyna Prawa Polskiego
youstyna

Publikacja składa się z dwóch części. W pierwszej części omówiono szczegółowo aspekty prawne nadzoru pedagogicznego prowadzonego przez kuratora oświaty i dyrektora szkoły, kładąc szczególnie silny akcent na ewaluację zewnętrzną oraz wspomaganie, realizację podstaw programowych, analizę wyników i wniosków z nadzoru pedagogicznego, wyników sprawdzianu i egzaminów, a także potrzeb zdiagnozowanych na podstawie analizy wyników i wniosków z nadzoru pedagogicznego.

Druga część to propozycje gotowych materiałów do wykorzystania w realizacji nadzoru pedagogicznego w szkole.Blisko 30 wzorów dokumentów związanych z nadzorem pedagogicznym znajduje się na dołączonej do książki płycie CD.