Za jakie grzechy

literatura dziecięca
Elf

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

To pierwsza książka z tej serii, po którą sięgnęłam, gdy byłam nastolatką.

Zabierałam się za nią aż dwa razy, jednak potem wciągnęła mnie do tego stopnia, że pokochałam całą serię "Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty".

Lekkie i przyjemne opowiadania, które czyta się jednym tchem. Sympatyczni bohaterowie, szkolne przygody i ta pierwsza wielka miłość, która kończy się szczęśliwie. Takie Harlequiny dla młodzieży.

Polecam każdej młodej dziewczynie, która marzy o swoim księciu z bajki.

To pierwsza książka z tej serii, po którą sięgnęłam, gdy byłam nastolatką.

Nie spodziewałam się takiego obrotu zdarzeń :D książka jest bardziej wciągająca niż to przypuszczałam ! :D
Ja jej nie przeczytałam , ale pochłonęłam jednym tchem ! :)
Książka nie była tylko i wyłącznie romantyczna , ale przede wszystkim miała bogatą fabułę . :D
Była zaskakująca , przyjemna do czytania i bardzo , a to bardzo wciągająca :D
Takie książki lubię ! :D
Jedna z najlepszych jakie do tej pory przeczytałam :D

Ja jej nie przeczytałam , ale pochłonęłam jednym tchem ! :)
Była zaskakująca , przyjemna do czytania i bardzo , a to bardzo wciągająca :D
Takie książki lubię ! :D
Jedna...

Za jakie grzechy ..... ją czytałam. Fabuła tak banalnie przewidywalna, że szkoda gadac.

Głównym atutem tej powiastki są opisy pięknego miejsca, jakim (według tej książki) jest Martynika, co pozwala oderwać się od szarej pogody za oknem i przenieść się w krainę ciepła, piękna i luksusu.

Gdybym miała napisać jaka moim zdaniem jest ta książka powtarzałabym się jak przy każdej innej z tej serii ciekawa,zabawna, odpowiednia na nudę.ale co poradzić te książki już takie są,koniec kropka.
Nastoletnia Sara nie ma ochoty jechać wraz z rodzicami i ich przyjaciółmi na Karaiby,głównie przez ich syna Boba.Na Martynice zakochuje się w Robercie.Jednak on coś ukrywa! Żeby się dowiedzieć jaką tajemnice ukrywa Robert i jak Sara spędzi wakacje musicie przeczytać tą książkę!

nie jest nudna :)

nie jest nudna :)

przewidywalna i schematyczna, lepsza dla młodszych nastolatek.

przewidywalna i schematyczna, lepsza dla młodszych nastolatek.

Bardzo lekka i przyjemna książka, w sam raz dla nastolatek. Fabuła jest dość prosta i można się domyślić zakończenia. Miło się ją czyta, lecz ja wolę książki o "głębszym" przesłaniu. Główna bohaterka momentami mnie żenowała swoim zachowaniem. Bo kto nie chciałby polecieć na wakacje na Martynikę? :)
Polecam. :)

Polecam. :)

• Dzieciństwo
  • Młodzieżowe
  • Nie dla mamy nie dla taty...
  • Biblioteka

Dodaj cytat z książki Za jakie grzechy