Smaczne Misie

Smaczne Misie
smaczne misie
bajki
duchnak

Zapraszamy wszystkie Dzieci, a także ich Rodziców, do poznania trzech sympatycznych małych Misiów i ich niezwykłych przygód. „Smaczne Misie” to mądrze i ciepło napisane „poczytajki”. Zachwycą swoją prostotą, łagodnością i humorem. Książeczka jest podzielona na części wyznaczane przez rytm pór roku. Ważną rolę spełniają w niej konkretne pogodowe i przyrodnicze okoliczności. Pomoże to małemu...

i przyrodnicze okoliczności. Pomoże to małemu Czytelnikowi w sposób naturalny, zgodny z otaczającą go rzeczywistością przyswoić wartościowe postawy: poszanowanie siebie i innych, wiarę we własne możliwości czy akceptację inności.

Poprzez te krótkie opowiastki nawet najmniejsze Dziecko instynktownie podda się rytmowi Natury i regułom społeczeństwa, tak jak naturalnie przyjmuje rytm oddechu czy zabawy, a tym samym – w pełni wchłonie informację, że jest ważną Istotą tego świata
i uczestniczy w jego zmianach.

„Smaczne Misie” to również smacznie zilustrowana bajeczka. Estetyka malarska rysunków obudzi z pewnością w każdym Dziecku nową wrażliwość artystyczną. Wartościowym dodatkiem przedstawionej książeczki jest przepięknie zobrazowany słowniczek „trudniejszych” wyrazów.

źródło opisu: http://www.amea.pl

źródło okładki: http://www.amea.pl/