Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Amea
Sny Smacznych Misiów
misie
duchnak

"Sny Smacznych Misiów" to kolejna książeczka o przygodach trzech sympatycznych niedźwiadków. Tym razem dowiemy się, o czym śnią Smaczne Misie, jakie są ich marzenia, jak chciałyby się bawić, i co jest dla nich najważniejsze. To cudowne opowieści o skakaniu po chmurach, budowaniu śniegowych pałaców, pałaszowaniu niezliczonej ilości mufinek, stefanek i innych smakołyków, o blasku jantaru, a...

To cudowne opowieści o skakaniu po chmurach, budowaniu śniegowych pałaców, pałaszowaniu niezliczonej ilości mufinek, stefanek i innych smakołyków, o blasku jantaru, a nawet o sławie.

Misie śnią o nieograniczonej swobodzie i wiecznej zabawie. Jednak, mimo że we śnie spełniają się wszystkie ich zachcianki, czegoś im brakuje. I jak to zazwyczaj bywa, sny kończą się przebudzeniem, a Misie odnajdują to, czego nie znalazły w sennych marzeniach.

Marta Łosiak po raz kolejny przekonuje, ze można pisać dla dzieci o rzeczach ważnych - takich jak miłość, przyjaźń, szacunek dla innych - w sposób lekki i pogodny, bez egzaltowanego patosu, prosto i mądrze.

źródło opisu: bonito.pl/

źródło okładki: bonito.pl/