9788320042702
zdrowie, medycyna
youstyna

Położnictwo, coraz częściej określane mianem medycyny perinatalnej, jest multidyscyplinarną specjalnością zajmującą się ciążą o przebiegu prawidłowym i nieprawidłowym, z uwzględnieniem wszelkich możliwych powikłań występujących u matki i dziecka. W ostatnich latach dokonuje się znaczący postęp w tej dziedzinie medycyny, który wymaga od lekarzy stałego przyswajania nowej wiedzy z zakresu diagnostyki i leczenia, zarówno farmakologicznego, jak i chirurgicznego.
Niniejszy podręcznik, przygotowany przez wybitnych polskich specjalistów w dziedzinie ginekologii i położnictwa, jest znakomitym źródłem informacji na temat najnowszych osiągnięć światowego położnictwa.

Tom I. Fizjologia ciąży
Tom IV. Diagnostyka biofizyczna i biochemiczna
Redakcja naukowa: Grzegorz H. Bręborowicz i Mirosław Wielgoś

źródło opisu: http://www.medicon.pl/poloznictwo-tom-1-fizjologia-ciazy/22743

źródło okładki: http://www.medicon.pl/poloznictwo-tom-1-fizjologia-ciazy/22743

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!