9 (4 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
R.I.P. Almanach poświęcony pamięci zmarłych

Almanach literacki poświęcony pamięci zmarłych pt. "R.I.P.".
Na 260 stronach publikuje swe różnorakie prace literackie, oddając hołd zmarłym, 56. literatów z Polski, a także z Hiszpanii, Belgii, USA i Australii.

źródło opisu: Wydawnictwo św. Macieja Apostoła, 2015

źródło okładki: Wydawnictwo św. Macieja Apostoła

Gabriela | 2017-03-01
Przeczytana: 09 listopada 2016

Warto choć na chwilę zatrzymać się i wspomnieć tych, których tak bardzo kochaliśmy, a którzy już nas niestety opuścili.

marratun | 2016-09-02

Almanach literacki poświęcony pamięci zmarłych jest pozycją, która oddaje hołd tym, którzy już patrzą na nasze poczynania z perspektywy niebios. Znajdziesz tam czytelniku pojedyncze wspomnienia o osobach bliskich autorom almanachu, ale jest tam także kilka perełek, czyli tekstów które są paranaukowym wyrażeniem istotnych treści o charakterze eschatologicznym -Rzendkowska, Przystupa i Grabowski

Adam | 2017-01-23
Aro | 2016-10-05