R.I.P. Almanach poświęcony pamięci zmarłych

Okładka książki R.I.P. Almanach poświęcony pamięci zmarłych Elżbieta Banasik-Brodecka, Daniela Bednarek, Elżbieta Bielecka-Stefańska, Andrzej Chodacki, Krystyna Chomicz-Jung, Aleksander Ciochoń, Anna Czartoszewska, Danuta Czerniejewska, Dobrosława Dumka, Justyna Florczak, Ewa Grabowska-Lisowiec, Bartłomiej Grabowski, Krystyna Hawryłkiewicz, Elżbieta Herszkowicz, Lidia Jędrocha-Kubicka, Irena Jutkiewicz, Julia Kaczmarzyk, Danuta Kilakiewicz, Bożena Klejny, Irena Kostrzewska, Elżbieta Krankowska, Maria Kraus, Bernadeta Krawiec, Witold Łukasiak, Jadwiga Marzec, Renata Mechowska, Maria Michalczyk, Jolanta Michna, Jolanta Miklaszewska, Jolanta Mirecka, Gabriela Molesztak, Krystyna Morawski, Zygmunt Niedźwiecki, Piotr Nowak, Bogumiła Olaniecka, Urszula Omylińska, Barbara Pawlak, Mirosław Pisarkiewicz, Gabriela Przystupa, Ewa Puszek-Nowak, Robert Redliński, Krystyna Ring, Ewa Roszak-Andrukiewicz, Maria Rudnicka, Alicja Rupińska, Jan Rychner, Maria Rzendkowska, Marek Sass, Stanisława Schreuder, Regina Sobik, Józef Suchocki, Mieczysław Swacha, Henryka Swornóg, Janina Szymczyk, Adam Tempich, Justyna Wołoszyn
Okładka książki R.I.P. Almanach poświęcony pamięci zmarłych
Elżbieta Banasik-BrodeckaDaniela Bednarek Wydawnictwo: Wydawnictwo św. Macieja Apostoła literatura piękna
R.I.P. Almanach poświęcony pamięci zmarłych
Wydawnictwo św. Macieja Apostoła
2015-11-01
2015-11-01

Warto choć na chwilę zatrzymać się i wspomnieć tych, których tak bardzo kochaliśmy, a którzy już nas niestety opuścili.

Almanach literacki poświęcony pamięci zmarłych jest pozycją, która oddaje hołd tym, którzy już patrzą na nasze poczynania z perspektywy niebios. Znajdziesz tam czytelniku pojedyncze wspomnienia o osobach bliskich autorom almanachu, ale jest tam także kilka perełek, czyli tekstów które są paranaukowym wyrażeniem istotnych treści o charakterze eschatologicznym -Rzendkowska, Przystupa i Grabowski

• Beletrystyka/Inne
  • Współautor