Jak zdać maturę z matematyki na poziomie podstawowym? Arkusze maturalne

Wydawnictwo: Elitmat
youstyna

Jest to najnowsze wydanie popularnego repetytorium do matury z matematyki na poziomie podstawowym. Książka ta jest kolejną pozycją z serii "Jak zdać maturę z matematyki?", która od 2013 roku jest jedną z najczęściej wybieranych książek, zarówno przez uczniów jak i nauczycieli, w przygotowaniach przedmaturalnych. Nowe wydanie powstało na początku 2015 roku, dzięki czemu zostało najlepiej...

Nowe wydanie powstało na początku 2015 roku, dzięki czemu zostało najlepiej dostosowane do wymogów Nowej Matury obowiązującej od 2015 roku, która zgodnie z nową podstawą programową będzie przeprowadzona na zmienionych zasadach.

Jest to najbardziej aktualna pozycja na rynku, uwzględniająca ostatnie matury próbne i propozycje zadań CKE. Dzięki tej książce żadne zmiany nie będą dla ciebie zaskoczeniem!

Bartosz | 2018-02-12
Przeczytana: 23 sierpnia 2015

Co prawda, nie jest to "prawdziwa książka", jednak nie sposób mi przejść obok niej obojętnie, i nie móc pochwalić się tym bestsellerem wśród książek z przedmiotów ścisłych. Nigdy nie byłem orłem z matematyki. Miałem nawet poprawkę z matmy, na maturze. Brakło mi jednego punktu. Dzięki tej książce, zdałem bez problemu. Uważam, że jest to niezbędnik każdego maturzysty. Przydatna, posiada wiele wskazówek do efektywnego uczenia się. Sam autor, to nauczyciel wprost wymarzony dla ucznia szkoły średniej, ale niestety mało kto potrafi nauczyć "królowej nauk".