Mirtillo ha combinato un guaio
Ola

Wspaniale jest bawić się, skacząc po całym domu, należy jednak uważać: starczy jeden niewłaściwy ruch, a coś pęka z głośnym brzękiem. Co się stało? Mruczuś nabroił i będzie musiał się wytłumaczyć: nauczy się, że nawet w trudnej sytuacji najlepiej powiedzieć prawdę. Seria pięknie ilustrowanych sympatycznych opowiadanek o kotku, który musi uporać się ze swoimi codziennymi dziecięcymi...

Co się stało?

Seria pięknie ilustrowanych sympatycznych opowiadanek o kotku, który musi uporać się ze swoimi codziennymi dziecięcymi problemami: przyznaniem się do kłamstwa, obawą przed nieznanym przedszkolem, strachami, które nie pozwalają mi zasnąć, złym humorem.

źródło opisu: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/wyniki-wyszukiwania/507699/

źródło okładki: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/wyniki-wyszukiwania/507699/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!