100 bajek o zwierzętach

7 (6 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
365 Bedtime Stories vol. 1, 2, 3
9788323771975
nieperfekcyjnie

Oto 100 wspaniałych bajek o zwierzętach, których niezwykłe przygody będą śledzić z zapartym tchem nie tylko najmłodsi! Zabawne i wzruszające opowieści, sympatyczni bohaterowie znani z filmów Disneya, a do tego pełne uroku ilustracje gwarantują niezapomniane chwile z książką - zarówno dla Czytającego, jak i dla małego Słuchacza!

źródło opisu: https://sklep.egmont.pl/k

źródło okładki: https://sklep.egmont.pl/k

nieperfekcyjnie | 2016-01-31
Przeczytana: 31 stycznia 2016

Czy w obecnych czasach istnieje chociaż jedna osoba nieznająca bajek Disneya? To produkcje, które zdają się nie starzeć, a co roku powstają nowe, tak samo interesujące filmy, które zachwycają małych i dużych widzów. Odskocznią od oglądania ulubionych bohaterów na ekranie może być poznawanie ich przygód w wersji papierowej!

"100 bajek o zwierzętach" to zbiór opowiadań, gdzie występują bohaterowie, których pokochał cały świat! Pochodzą oni z, mniej lub bardziej, znanych bajek - 101 dalmatyńczyków, Arystokraci, Bambi, Bernard i Bianka, Dawno temu w trawie, Dinozaur, Dumbo, Dżungla, Gdzie jest Nemo, Król Lew, Księga Dżungli, Lis i pies, Oliver i spółka, Piorun, Ratatuj, Trzy małe świnki, Wielki mysi detektyw, Zajączki oraz Zakochany kundel. Niektórych znam od dawna, a o innych miałam jedynie dość mgliste pojęcie, które szybko nadrobiłam i z przyjemnością zagłębiłam się w ich historie...

Historyjki są krótkie -...