7 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
zamęt, strach, pomoc, religia, dominikanie
religia
tehhardway

Zamęt wdziera się w nasze życie psychiczne, duchowe, w relacje z ludźmi i Bogiem. Powoduje strach i zagubienie, zaciera jasność widzenia. To jedna z ważniejszych w życiu spraw - nauczyć się rozumieć ten stan i wiedzieć, co z nim zrobić. Tę książkę czyta się w godzinę, ale te 60 minut może pomóc Ci w ocaleniu wielu godzin Twojej wewnętrznej harmonii i pokoju.

źródło opisu: Inicjatywa Wydawnicza "Jerozolima", 2006

źródło okładki: ksiegarnia-jerozolimska.pl

Damian Marek | 2018-02-15
Przeczytana: 15 lutego 2018

Fajnie się czyta pozycję duchownego, który nie redukuje zjawisk sfery ludzkiej "duszy" (psychicznej) li tylko do fenomenów czysto demonicznych (o przyczynach demonicznych). Nie przeczytamy więc tutaj o demonie lęku, demonie zranień, demonie nałogu, demonie rozpaczy, demonie dysocjacji, demonie gniewu itd. Bardzo fajna książka porządkująca spojrzenie na fenomeny leżące na styku psychologii i duchowości.