Najfutbolniejsi. Tajemnica kradzieży niemożliwej

Tłumaczenie: Jan Wąsiński
Cykl: Najfutbolniejsi (tom 5)
Wydawnictwo: Finebooks
filipinka

Drużyna FC Soto Alto ma poważne problemy. Przegrywa wszystkie mecze i grozi jej nawet likwidacja. Tymczasem do Sewilki przyjeżdża wielka wystawa „Skarby starożytnego Egiptu”. Aby ją zobaczyć, przybywają ludzie z całej okolicy. Ale już w dniu otwarcia staje się coś niesamowitego, coś wręcz niemożliwego! Z wystawy zostaje skradziony najcenniejszy klejnot. Czy te sprawy są ze sobą w jakiś sposób powiązane? Czy uda się uratować drużynę i złapać sprawcę kradzieży? To nowe wyzwanie dla Najfutbolniejszych.

źródło opisu: http://najfutbolniejsi.pl/ksiazki

źródło okładki: http://najfutbolniejsi.pl/ksiazki

Marczuk | 2017-07-03
Przeczytana: 01 lipca 2017

Cieszę się, że książka nie zamyka się wyłącznie na temacie piłki nożnej. Jest w niej wiele interesujących wydarzeń oraz problemów jako mała drużyna z nie wielkiej miejscowości. Książka na pewno nauczy młodszych odbiorców jak reagować na "wyjątkowe" sytuacje w życiu. Książka miła dla oka (obrazki) i do czytania w każdym wieku.

Andrzej | 2016-05-27
Przeczytana: 27 maja 2016

Ten cykl to rewelacja. Naprawdę dobre książki dla dzieci. U mnie cała rodzina się nimi zaraziła i znajomi, dzieci czytają każdą i są bardzo zadowolone.