Najfutbolniejsi. Tajemnica nieziemskiego bramkarza

Cykl: Najfutbolniejsi (tom 3)
Wydawnictwo: Finebooks
Kuba

Po wakacjach wreszcie wracają treningi przed kolejnym sezonem ligowym. Najpierw trzeba jednak pokonać drużynę z nowej, elitarnej szkoły prywatnej. Tylko kto ma to zrobić, skoro w FC Soto Alto niespodziewanie pojawiło się wiele nowych twarzy, a dotychczasowi zawodnicy mogą nawet stracić miejsce w składzie! Konflikt wisi w powietrzu, ktoś nawet zaczyna prześladować rodzinę jednego z nowych piłkarzy…
Czy uda się zachować jedność drużyny, wyjaśnić wszystkie nieporozumienia i zagrać w lidze?

Najfutbolniejsi to dowcipna, sympatycznie napisana i bogato ilustrowana seria książek, opowiadająca o pasji i zaangażowaniu, o przyjaźni i współpracy, o perypetiach i przeżyciach dzieci wchodzących w okres dojrzewania. A przede wszystkim – o zupełnie niesamowitych emocjach towarzyszących futbolowi!

źródło opisu: najfutbolniejsi.pl

źródło okładki: najfutbolniejsi.pl

Wielu | 2019-02-04
Przeczytana: 01 lutego 2019

No super się to czytało, Krzysiek wciągnął się bardzo, a i mi się bardzo podobało, bo sam byłem bramkarzem w swoim czasie...:-)
Książka super wydana, bogato ilustrowana, z bardzo ciekawą, odpowiednio dopasowaną do wieku czytelnika fabułą (mam tu na myśli wiek syna, nie mój:-)). Często się śmialiśmy, dech nam zapierało w wyczekiwaniu co się wydarzy na kolejnej stronie, kilka razy doświadczyliśmy nawet mini-wzruszenia.

mk30553 | 2019-01-14
Na półkach: Przeczytane, Dziecięce
Przeczytana: 01 lutego 2019

Trzecia część dużo lepsza od drugiej.

Andrzej | 2015-06-22
Przeczytana: 22 czerwca 2015

Autor uczy, że należy walczyć do końca, wierzyć w siebie i nie poddawać się kiedy napotykamy trudności. Wiele zachowań poruszanych w książce uczy dzieci jak należy postępować w życiu i jakie decyzje podejmować. Warto.

HalinkaT | 2015-06-12
Przeczytana: 12 czerwca 2015

Nigdy nie rozumiałam męskiego przywiązania do piłki nożnej, w dalszym ciągu nie podzielam tej pasji, natomiast rozklejam się kiedy oglądam męża jak się emocjonuje czytając dziecku te książeczki. Czytanie zbliża ludzi.

Rybaczka | 2015-06-11
Przeczytana: 11 czerwca 2015

Dzieci same czytały, starszy braciszek młodszej siostrze, było to cudowne widzieć ich tak razem, wzruszyłam się. Dzieci bardzo lubią te książeczki, a mnie bardzo podoba się jakość ich wykonania, brawa dla wydawcy.