Zaczarowane istoty. Antystresowe kreatywne kolorowanie dla dorosłych

Wydawnictwo: Amber
sztuka
Magdalena

Monika Szulc | 2016-05-27
Przeczytana: 27 maja 2016

Kolorowanki to moja nowa pasja. Są określane mianem antystresowych, lecz dla mnie są przyjemną chwilą oddechu. Pozwalają na rozwój zdolności manualnych, oraz zapewniają dobrą zabawę na kilka godzin.

„Zaczarowane istoty” autorstwa Anastasi Catris niezwykle mnie urzekły. Jak sam tytuł sugeruje, bohaterami są nieziemskie stworzenia. W kolorowankach uwielbiam to, iż można kolorować jak się chce i nie trzeba ściśle trzymać się realnych barw. Wzory są jednostronne, a ja lubię takie rozwiązanie. Dzięki temu nie trzeba się martwić, że coś przebiję na drugą stronę i zniszczy kolejną kolorowankę.

Trudność nie jest wygórowana, niektóre wzory są nawet łatwe. Jeśli ktoś szuka skomplikowanej kolorowanki, to ta z pewnością nie jest dla niego. Kolorowanie to pracochłonne zajęcie. Ukończenie jednej pracy zajmuję kilka godzin, dlatego „Zaczarowane istoty” są doskonałym rozwiązaniem, bo trudność jest zróżnicowana i na początek można zająć się prostszymi rysunkami.

Największą zaletą...

Magdalena | 2016-04-08
Przeczytana: 08 kwietnia 2016

Świetna kolorowanka przenosząca nas w świat mitów, bajek i baśni ;).
Można się odstresować!