Dlaczego żyrafa ma długą szyję?

Okładka książki Dlaczego żyrafa ma długą szyję? Leon Knabit OSB
Okładka książki Dlaczego żyrafa ma długą szyję?
Leon Knabit OSB Wydawnictwo: Esprit literatura dziecięca
36 min.
żyrafa Bóg zwierzęta pies ksiądz

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

„Dlaczego żyrafa ma długą szyję” to publikacja pełna odpowiedzi. Jej głównymi bohaterami są zwierzątka a wiodący wątek to nurtujące autora pytanie skąd się wzięły i jak to się stało, że każde z nich jest wyjątkowe. Odpowiedź znajduje się oczywiście w książeczce.

Recenzja: http://mamao.pl/dlaczego-zyrafa-ma-dluga-szyje/

Recenzja: http://mamao.pl/dlaczego-zyrafa-ma-dluga-szyje/

"Pan Bóg jest dowcipny
Każdy się przekona
Bo stworzył żyrafę
I ojca Leona"

Fajna książka wbrew pozorom nie tylko o żyrafach. Pięknie ilustrowana. Kilka anegdot w niej zawartych było mi znanych. Polecam do wspólnego czytania z dzieckiem.
Szkoda, że książka nie jest dłuższa.

"Pan Bóg jest dowcipny
Każdy się przekona
Bo stworzył żyrafę
I ojca Leona"

Szkoda, że książka nie jest dłuższa.

• Chrześcijaństwo
  • +
  • 2015
  • Na półce u dzieci
  • Dziecięce
  • Maluchy
  • Anielowe

Dodaj cytat z książki Dlaczego żyrafa ma długą szyję?