Najważniejsze proroctwa i przepowiednie na czasy przyszłe

Wydawnictwo: Skład Główny M. Caplin & Co. Press LTD
5 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Gosia

"Swego czasu wydaliśmy zbiorek przepowiedni tyczących się pierwszej i drugiej wojny światowej. Obecnie Przystępujemy do wydania tych, których treść zdaje się sięgać poza te czasy, wkraczając wielokrotnie w odleglą przyszłość. (...) wybraliśmy do druku tylko takie, których powstanie, czy publikowanie datuje się niewątpliwie z lat przedwojennych, jak to ma np. miejsce z t. zw. wierszem...

(...) wybraliśmy do druku tylko takie, których powstanie, czy publikowanie datuje się niewątpliwie z lat przedwojennych, jak to ma np. miejsce z t. zw. wierszem "Mickiewiczowskim", ogłaszanym wielokrotnie przez polską i obcą prasę w ciągu ostatnich 30-stu lat.
Komentarze do przepowiedni są bardzo trudne. Dlatego, o ile możliwe, unikamy własnych komentarzy, raczej podając czyste teksty.
(...) Przepowiednie umieszczamy w porządku chronologicznym."

źródło opisu: Skład Główny M. Caplin & Co. Press LTD

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Gosia | 2016-04-08
Na półkach: Przeczytane, Naukowe, 2016
Przeczytana: 28 marca 2016

Ciekawy temat, niestety jak dla mnie za mało rozwinięty. Pobieżnie przedstwione fakty, szybkie przeskoki, zbyt duzy chaos. Książeczka ta bardziej kojarzy się ze streszczeniem a nie samodzielnym dziełem.