Jak kierować swoim przenaczeniem czyli prawo przyczyny i skutku

karma

Gdy używamy swej energii, aby wykonać czyn użyteczny dla innych wtedy nazywamy go "dobrym", a gdy używamy jej dla szkody i krzywdy innych nazywamy go "złym". Prawo karmy jest wyrazem przyczyny i skutku w tym procesie przemiany energii. Dotyczy ono nie tylko sił widzialnego świata, którymi zajmuje się nauka, ale i o wiele szerszych światów niewidzialnych, będących właściwą sferą działania człowieka. Podobnie jak każdy ruch jego ręki rzuca w otaczający świat pewną energią, która narusza równowagę innych sił naszego fizycznego świata, tak każdą myślą i uczuciem wywołuje pewne zmiany w swym psychicznym środowisku i zmienia układ sił w swoim stosunku do wszechświata i wszechświata do niego.

źródło opisu: Okładka książki

źródło okładki: WYDAWNICTWO SOURCE s.c.

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!