Diagnostyka karmy 2 Czysta karma część 1

Tłumaczenie: Ludmiła Piotrowska
Wydawnictwo: Raduga
978-3-941622-13-5
karma, wiedza duchowa

Siergiej Łazariew, znany rosyjski psycholog, bioenergoterapeuta i uzdrowiciel, dokonał niezwykłych odkryć. Zobaczył najgłębsze struktury duszy, warunkujące nasz los i nasze zdrowie, oraz opracował system pozwalający na zmianę doświadczeń życiowych i powrót do zdrowia. W tej książce po raz pierwszy w historii zostały przedstawione badania wyjaśniające mechanizm działania karmy i przekonujące dowody na możliwość jej zmiany.

Frederica-Esperanza | 2017-12-01
Przeczytana: 01 grudnia 2017

Uważam, że trzeba mieć odpowiednio wykształconą ciekawość co do spraw nie tyle psychologicznych, co transcendentalnych, aby "przyjąć" tę książkę, lub całą serię. To nie jest książka "do autobusu", dla zabicia czasu. Trzeba dużo wiary i otwartości umysłu, aby zaufać temu o czym autor pisze. Na pewno bardzo dosadna książka co do wad ludzkich, jak pycha, zawiść, wyższość, nienawiść- jak niszczą nasze życie, jak poprzez karmę nasza nadświadomość ma wpływ na nas. Ja jestem na tak.