Diagnostyka karmy 2 Czysta karma część 1

Wydawnictwo: Raduga
978-3-941622-13-5
karma, wiedza duchowa
Agnieszka

Siergiej Łazariew, znany rosyjski psycholog, bioenergoterapeuta i uzdrowiciel, dokonał niezwykłych odkryć. Zobaczył najgłębsze struktury duszy, warunkujące nasz los i nasze zdrowie, oraz opracował system pozwalający na zmianę doświadczeń życiowych i powrót do zdrowia. W tej książce po raz pierwszy w historii zostały przedstawione badania wyjaśniające mechanizm działania karmy i przekonujące dowody na możliwość jej zmiany.

ouija | 2017-04-03
Przeczytana: czerwiec 2016