Czy tylko raz żyjemy na ziemi; Rzecz o Reinkarnacji.

Okładka książki Czy tylko raz żyjemy na ziemi; Rzecz o Reinkarnacji. Wanda Dynowska
Okładka książki Czy tylko raz żyjemy na ziemi; Rzecz o Reinkarnacji.
Wanda Dynowska Wydawnictwo: Trickster religia
religia
Trickster
1995-01-01
1995-01-01
reinkarnacja teozofia

Wspaniała Książka i Wspaniała Autorka. Wanda Dynowska. Wedle Jej Współczesnych nazwana UmaDevi czyli bogini. Hindi wśród których spędziła tak wiele lat, uznali ją za swoją. I w najmniejszym calu nie jest to przesadzone stwierdzenie. Książka potwierdza ten gigantyczny pokład wiedzy innej niż ta lansowana przez główny nurt dzisiejszych mediów, gdzie informacja żyje kilka, kilkanaście godzin. W teorii, w świecie Karmy nie ma takiego biegu. Młyny Karmy mielą sprawiedliwie, wytrwale, nieubłaganie i zachowują pamięć wszystkiego co się zdarzyło. Nothing twice - nic dwa razy się nie zdarza, ale też i zdarza się ale na dziesiątki sposobów na nowo. Re Incarnation - to nic innego jak wielka Szkoła Życia i Doskonalenia. Dusze wracają bo muszą wracać. Bo nadrzędnym celem jest EWOLUCJA. Ciągła Ewolucja i wznoszenie w samopoznaniu aż do osiągnięcia poziomu istoty Boskiej mogącej samokreować Świat i Rzeczywistość. Jest to tak cudownie złożone i proste jednocześnie, że aż zachwycające w swym Pięknie i Boskiej Harmonii. Ja posiadam egzemplarz książki z końca lat 1960-1970 z własnoręcznym podpisem Autorki. Po lekturze tej ledwie cieniutkiej książki niespełna 90-cio stronicowej, czuję się uwznioślony i lekki. Jest to chyba najpiękniejsza i najbardziej esencjonalna książka jaką przeczytałem. Nie oddam jej nikomu. Mogę co najwyżej zeskanować i użyczyć zaufanym znajomym. Na dowolne kopiowanie i rozpowszechnianie przyjdzie jeszcze nam poczekać około 17 lat, bo Pani Wanda Dynowska odeszła do Pamięci Akashy w 1971 roku, więc do ubiegnięcia pełnych 70 lat od chwili śmierci tej Wielkiej Autorki zostało jeszcze 17 lat i 2 miesiące. Nie czerpmy hedonistycznej przyjemności z życia ponad stan dając się zwodzić ułudzie jednorazowego żywota jaką lansuje zakłamany mit mainestreamu, bo mamy na to o wiele więcej czasu. Nie wracamy od razu na Ziemię. Nie wcielamy się za karę w byt niższy, na przykład robaka czy zwierzę drapieżne. To tylko dwa stereotypy na temat reinkarnacji, z którymi się chciałem rozprawić tu i teraz. Więcej spojlerować nie chcę tej Pięknej i Wzniosłej oraz ponadczasowej książki. Wszystkich serdecznie zapraszam do kontemplacji tej Wspaniałej Lektury.

Dodaj cytat z książki Czy tylko raz żyjemy na ziemi; Rzecz o Reinkarnacji.