Tydzień z ukochanym

Wydawnictwo: e-bookowo.pl
2 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Dymitrian

Młody chłopak, który po przez Internet poznaje przyjaciela. Piotr wierzy w prawdziwą miłość i zakochuje się w Andrzeju, który nie uznaje związków partnerskich. Piszą z sobą ponad rok po przez gadu-gadu, skype. Aż pewnego dnia Piotr okłamuje rodzinę, że wraz z przyjaciółmi wyjeżdża do Włoch na narty, a tak naprawdę wylatuje do Anglii by móc spędził magiczny tydzień z Ukochanym. Powieść jest...

Piszą z sobą ponad rok po przez gadu-gadu, skype. Aż pewnego dnia Piotr okłamuje rodzinę, że wraz z przyjaciółmi wyjeżdża do Włoch na narty, a tak naprawdę wylatuje do Anglii by móc spędził magiczny tydzień z Ukochanym. Powieść jest pisana prostym a zarazem lekkim językiem.

źródło opisu: http://bearbook.pl/

źródło okładki: http://bearbook.pl/

Dymitrian | 2016-03-26
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 26 marca 2016

Zupełna konsternacja. Jeżeli treść książki jest dosłowna to wydaje mi się, że zdecydowanie nie mieszczę się w jej grupie docelowej. Możliwe, że jestem zbytnio przywiązany do zasady prawdopodobieństwa, jednak gość sprzątający mieszkanie gospodarza i dwie sesje erotyczne nieśmiałego chłopaka, który ogranicza kontakty z "przyjacielem" do pocałunków i dotyku wydają się niewiarygodne. Zdarzają się również pewne niezręczności językowe, jak np. "ożenił się ze swoim facetem". Fabuła jest przesycona opisami czynności codziennych i niestety niewiele wnoszących do całości akcji (np. szczegółowa lista zakupów, przepis na sernik). Pewne fragmenty, wyrażenia i słowa powracają zbyt często, przez co lektura staje się ogólnie dość męcząca.