Die Prinzessin von New York

Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform
8 (7 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
niemiecki
Ava

Skyler jest jedyną córką Silvo Rossi, przywódcy jednego z najpotężniejszych syndykatów w Nowym Jorku. Aby utwierdzić swoją pozycję, jej ojciec musi ją wżenić w jedną z czołowych rodzin mafijnych. Jednak Skyler nie myśli o tym, aby pozwolić wystawić się na licytację i znika. W Los Angeles próbuje zacząć nowe życie, idzie na uniwersytet i poznaje Julina. Julin „Killer“ jest gwiazdą nielegalnych...

Julin „Killer“ jest gwiazdą nielegalnych walk podziemnych, znanym ze swych brutalnych zwycięstw daleko poza granicami miasta. Zaczynają burzliwy romans, a Skyler jest na najlepszej drodze do utraty serca dla nieoszlifowanego championa, aż dowiaduje się, kim on naprawdę jest.

Jego ludzie miesiącami szukali Księżniczki Nowego Jorku. Gdy Skyler nagle pojawia się w Los Angeles, Julin nie może uwierzyć we własne szczęście. Córka jego zaciekłego wroga jest kluczem do Nowego Jorku, głównego źródła dochodu na Wschodnim Wybrzeżu. Kto ma dziewczynę, ten ma władzę. Zemsta Julina wydaje się perfekcyjna, dopóki nie poznaje Skyler.

Zakochanie się w niej nie należy do planu.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: amazon.de

Ava | 2016-03-22
Przeczytana: 03 lutego 2016

Książka opowiada o zetknięciu się dwóch silnych osobowości ze światka mafijnego. Oboje chcą się nawzajem wykorzystać. Oczywiście, po drodze się zakochują w sobie, jednak dużą część głównego wątku stanowi motyw sensacyjny, czasami miałam wręcz wrażenie, że nie czytam romansu, lecz oglądam film akcji z motywem miłosnym. O ile początkowo akcja się wręcz wlecze, to później już galopuje.

Porównując tę książkę z inną tej autorki, Act of Passion, muszę przyznać, że pod pewnymi względami wypada nieco gorzej. O ile w Akcie Pasji pisarka potrafiła non stop zaskakiwać, to w tej książce rzadko jej się to udaje, fabuła jest dosyć przewidywalna. Przyznam, że spodziewałam się czegoś lepszego, że nie będę w stanie przewidzieć kolejnych wydarzeń. Jest także kilka wątków, które moim zdaniem mogłyby być ciekawie wykorzystane, jak postać Parkera czy Claire. Zaletą jest wartka akcja i bohaterka, która nie jest mimozą, chociaż w efekcie okazuje się, że nie była tak sprytna i inteligentna, jak jej się...

anett023 | 2017-03-23
kiniaz5 | 2017-03-20