Mam przyjaciela śmieciarza

Wydawnictwo: Media Rodzina

Mikołaj jest śmieciarzem. zawsze ma mnóstwo pracy. Opowiada dużo ciekawych rzeczy: o segregacji odpadów, ich powtórnym wykorzystaniu, a także rozmaitych pojazdach, które służą do utrzymania czystości w mieście. Mikołaj wie nawet, jak powstaje kompost!

Bravo26 | 2017-01-02
Przeczytana: 02 stycznia 2017

Książeczka przede wszystkim ładnie wydana, ciekawe i ładne ilustracje. Czytaliśmy i oglądaliśmy. Ale... Obraz przedstawiony należy do gatunku utopijnych, widziany przez różowe okulary. Wszyscy tak ładnie segregują i sprzątają otaczającą przestrzeń. Mam nadzieję, ze dożyję takiej rzeczywistości, jaka została przedstawiona w tej książce.

karoluni | 2015-10-03

Przeczytałam ale jakoś niespecjalnie jestem zachwycona. Nie wrócę juz do tej książki. Oddałam ją siostrzenicy, może jej przypadnie do gustu.

książek: 1981
Dominika | 2015-06-27