Czerwona ciuchcia

Kotkad

Dwie opowieści o ciuchci:
- W okolicy Pana Łasicy
- Niesforny słonik

Ilustrowana opowieść o czerwonej ciuchci i jej pasażerach.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Kotkad | 2016-03-10
Przeczytana: 18 lutego 2016

Książeczka trochę zbyt wymagająca dla dzieci dwu i czteroletnich czyli moich domowników. Tematyka pociąga chyba każde dziecko bo ciuchcia, pociąg czy lokomotywa to jest to co moi chłopcy uwielbiają od najmłodszego, niemniej dużo jest tekstu, an tyle dużo że dzieciaki miedzy stronami się niecierpliwią w oczekiwaniu na kolejną stronę.
Książeczka na pewno jest jednak świetną czytanką dla starszych. Sama historia ma bowiem bohaterów pozytywnych jak i negatywnych, jest przygoda, poszukiwanie i emocje. Ilustracje są adekwatne, ciekawe i barwne. Polecam dzieciakom w wieku 6 lat, myślę że na tym etapie będzie już odpowiednia