Agentka

Seria: PILOTKA
Wydawnictwo: Poławiacze Pereł
Dorota Wojciechowska
Róża_Bzowa

Pamiętacie przebojową i obsypaną nagrodami „Kosmonautkę” oraz równie wesołą „Strażaczkę”? Polubicie „Agentkę”! Dwanaście mam, a wśród nich: leśniczka, taksówkarka, zegarmistrzyni… – nasze mamy to prawdziwe pionierki. Stanowią pozytywne wzorce dla dzieci (zarówno dziewczynek, jak i chłopców!), żeby w przyszłości sięgały odważnie po swoje marzenia. Mama kaskaderka „nie używa napojów...

Dwanaście mam, a wśród nich: leśniczka, taksówkarka, zegarmistrzyni… – nasze mamy to prawdziwe pionierki. Stanowią pozytywne wzorce dla dzieci (zarówno dziewczynek, jak i chłopców!), żeby w przyszłości sięgały odważnie po swoje marzenia. Mama kaskaderka „nie używa napojów wyskokowych”, a złotniczka trenuje z dziećmi karate, które u niej jest „najwyższej próby”!

Krótkie, dowcipne i przewrotne teksty, przebojowo zilustrowane. Dobra zabawa gwarantowana!

Ilustracje Dorota Wojciechowska.

źródło opisu: http://www.polawiaczeperel.com.pl/#!ksiazki/cee5