Agentka

Okładka książki Agentka Piotr Wawrzeniuk
Okładka książki Agentka
Piotr Wawrzeniuk Wydawnictwo: Poławiacze Pereł Seria: PILOTKA literatura dziecięca
28 str. 28 min.
2016-03-08
28 min.
Dorota Wojciechowska

Okładka książki 5 złotych Choi Eun-young, Cha Jae-hyuk
5 złotych Choi Eun-young, Cha...
Okładka książki Okropny rysunek! Emma Adbåge, Johanna Thydell
Okropny rysunek! Emma Adbåge, Johann...
Okładka książki Mama miała operację Viktória Hitka, Krisztina Tóth
Mama miała ope... Viktória Hitka, Kri...

Książka „Agentka”
Autor Piotr Wawrzeniuk
Ilustracje Dorota Wojciechowska
Seria Pilotka
Wydawnictwo Poławiacze Pereł
Oprawa twarda, 28 stron
Książka dla dzieci w wieku 3+ (3-103!)
Objętość chudzina (książki do 100 stron)
Dla Kogo dla najmłodszych (dzieci w wieku 1-3 lat)
Ocena Ogólna bardzo przyjemna
Książka „Agentka” to III tom serii Pilotka. Poznaliśmy już „Kosmonautkę”, „Strażaczkę”, a w przygotowaniu jest już IV tom roboczy tytuł „TATA”, każdy prezentujący 12 profesji.

Książka prezentuje zawody oraz ich nazwy w odpowiedniku żeńskim. Uczy, że każdy bez względu na płeć ma prawo stanowić o swojej przyszłości i dążyć za marzeniami.
Kobiety często nie są dopuszczane do wykonywania różnego typu ciężkich zawodów ze względu na to, iż są słabsze i delikatniejsze od mężczyzn lub to, że rodzice często nie potrafią zaakceptować tego, że ich dziecko bawi się zabawką nieodpowiednią do jego płci.
Książka przedstawia młodemu czytelnikowi postawę, kobiety – mamy silnej, wolnej i spełniającej swoje marzenia.

Wspiera młode kobiety, córki, ich matki oraz ojców przedstawiając inną szerszą perspektywę.

„Agentka” przedstawia Mamy pracujące, i to nie byle gdzie. Kaskaderka, leśniczka, taksówkarka, geolożka wiertnicza to tylko niektóre z profesji „Naszych Mam”.

Wszystkie Mamy bohaterki łączy jedno, udowadniają, że jeżeli tylko się czegoś chce można sięgnąć gwiazd.

Książka swoją treścią zachęca wszystkie małe czytelniczki i małych czytelników do sięgnięcia po swoją własną gwiazdę, którą zdobędą uporem i ciężką pracą.

Piękne ilustracje są ozdobą tej książki, elegancki wygląd zawdzięczają spójnej kolorystyce.
Serdecznie polecam ! Dobra zabawa gwarantowana!

Książka „Agentka”
Autor Piotr Wawrzeniuk
Ilustracje Dorota Wojciechowska
Seria Pilotka
Wydawnictwo Poławiacze Pereł
Oprawa twarda, 28 stron
Książka dla dzieci w wieku 3+ (3-103!)
Objętość chudzina (książki do 100 stron)
Dla Kogo dla najmłodszych (dzieci w wieku 1-3 lat)
Ocena Ogólna bardzo przyjemna
Książka „Agentka” to III tom serii Pilotka. Poznaliśmy już „Kosmonautkę”, ...

• Poszukiwane
  • Przedszkole/ Szkoła