Zuźka D. Zołzik powraca

Tłumaczenie: Magdalena Koziej
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Evik

He, to znowu ja! Zuźka D. Zołzik! Wkrótce zacznę naukę w pierwszej klasie i zanim Wam o tym opowiem, koniecznie musicie sobie przypomnieć wszystkie moje przygody z zerówki! Przeczytajcie o odjazdowej nocowance u Lucynki, Dniu Zwierzaka w szkole i o tym, jak zostałam druhną (no, prawie...). Opowiem wam o wycieczce na wieś i wściekłych kogutach. No i o tym, jak zostałam kapitanem drużyny!. Będzie też o zakończeniu zerówki.
Ale nie martwcie się! Niedługo powrócę w kolejnych książkach z moimi przygodami!

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://www.matras.pl/media/catalog/product/f/i/file_6533.jpg

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!