Spadające gwiazdy małej Helenki

Wydawnictwo: Cotkotu
9783940662019

&Spadające gwiazdy małej Helenki to tekst pełen fantazji, który porywa dzieci w świat nieograniczony w czasie i przestrzeni. To podróż przez wszechświat, przeszłość i przyszłość. Podróż przez pełn

ziza | 2013-10-17
Przeczytana: 17 października 2013

Obrazki dość przerażające, cały czas autorka podkreśla że książka jest dla jej córki (po 3 kartce zaczęłam się zastanawiać, czy skoro tak bardzo ta książka jest dla Helenki, to może my nie powinniśmy jej czytać:P) Fajnie, że świat baśni jest połączony z żywymi postaciami, jednak na mnie ta książka wywarła mieszane uczucia

Fistaszek_23 | 2012-11-09

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

prawdę mówiąc nie pamiętam prawie nic z tej książki. Pamiętam nie które momenty z myszką Cotu. Czytałam tą książke jak byłam mniejsza więc zrozumiałe jest to że nie mogę za wiele o niej powiedzieć. Jednak pamiętam, że uwielbiałam tą książke :)

Na_zapałkach | 2016-03-20
Kornelia | 2015-07-25