Nasza strona internetowa wykorzystuje cookies (pol.: ciasteczka)

W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Córka kota Salomona - kotka, która leczy serca

Tłumaczenie: Joanna Nałęcz
Wydawnictwo: Amber
7,07 (28 ocen i 8 opinii) Zobacz oceny
10
3
9
1
8
7
7
7
6
8
5
0
4
1
3
0
2
1
1
0
szczegółowe informacje
tytuł oryginału
Solomon's Kitten
data wydania
ISBN
9788324157334
liczba stron
272
słowa kluczowe
koty, obyczajowa
język
polski
dodała
Agnieszka

Ciąg dalszy bestsellera Salomon – kot, który leczył dusze dla fanów Kota Boba i Alfiego, kota wielorodzinnego Wzruszająca i ciepła powieść o porzuconym kocie, który pomógł porzuconemu dziecku. Tallulah, maleńka kotka, to córka Salomona – kota, który potrafił zaglądać w ludzkie serca i leczyć ludzkie dusze. Wkrótce po swoich narodzinach zostaje jednak zabrana od ojca i porzucona... W końcu...

Ciąg dalszy bestsellera Salomon – kot, który leczył dusze dla fanów Kota Boba i Alfiego, kota wielorodzinnego


Wzruszająca i ciepła powieść o porzuconym kocie, który pomógł porzuconemu dziecku.
Tallulah, maleńka kotka, to córka Salomona – kota, który potrafił zaglądać w ludzkie serca i leczyć ludzkie dusze. Wkrótce po swoich narodzinach zostaje jednak zabrana od ojca i porzucona...
W końcu trafia do wypełnionego chłodem, chorobą i smutkiem domu rodziny czternastoletniej TammyLee. Dziewczyna żyje z bolesną tajemnicę, która ją przygniata, a kotka zrobi wszystko, co w jej mocy, by pomóc pokonać rozpacz i poczucie winy. I połączyć rozbitą rodzinę...


„Poruszająca, inspirująca i podnosząca na duchu opowieść o miłości i o kotce, która uzdrawia całą rodzinę – i o prawdziwym darze, jakim może być obecność zwierzęcia w naszym życiu”. „SUNDAY TIMES”


SHEILA JEFFRIES wierzy, że koty są obdarzone siódmym zmysłem i potrafią same znaleźć sobie właściciela, który jest im przeznaczony.
Tak jak jej kot Salomon, który zainspirował ją do napisania powieści Salomon – kot, który leczył dusze. Książka natychmiast stała się bestsellerem
i pozostawała przez 10 tygodni na liście „Sunday Timesa”. W Anglii sprzedano 150 000 egzemplarzy. Dużą popularnością cieszy się także w Niemczech, Francji i Włoszech. Jej kontynuacja, Córka kota Salomona, również weszła na brytyjskie listy bestsellerów i obie jak Alfie, kot wielorodzinny oraz Rodzina kota Alfiego należą do ulubionych „kocich” powieści świata.

 

źródło opisu: Wydawnictwo Amber

źródło okładki: Wydawnictwo Amber

pokaż więcej

Brak materiałów.
książek: 13
Marta-Kamińska | 2016-03-03
Na półkach: Przeczytane

W „Salomonie” się po prostu zakochałam i nie mogłam się doczekać kontynuacji. „Córka” jest tak samo wspaniała: ciepła i pełna pozytywnych emocji. To książka wcale nie tylko dla kociarzy, ale dla każdego, kto chce przeżyć trochę wzruszeń i utwierdzić się w przekonaniu, jak ważna jest serdeczność i przyjaźń.

Pokaż wszystkie opinie o tej książce
Trwa wyszukiwanie najtańszych ofert.
Moja Biblioteczka
Jeżeli chcesz dodać książkę do biblioteczki, wybierz półkę, oceń lub napisz opinię.
Przeczytane
loading

Opinie czytelników


O książce:
Śrī Īśopaniṣad

Sri Isopanisad to zbiór 18 mantr wraz z objaśnieniem ich znaczenia. Przedstawiają głębokie prawdy wiedzy wedyjskiej. Wskazują drogę i mówią co należy...

zgłoś błąd zgłoś błąd