Wyzwanie czytelnicze LC

Zosia i jej zoo. Psotny słonik

Tłumaczenie: Jacek Drewnowski
Seria: Zosia i jej zoo
Wydawnictwo: Zielona Sowa
Zoe's Rescue Zoo. The Eager Elephant
Weronika

Zosia uwielbia mieszkać w Azylu Zoologicznym swojego ciotecznego dziadka, bo tam zawsze dzieje się coś ciekawego. Dziewczynka ma też niezwykłą tajemnicę... Otóż potrafi rozmawiać ze zwierzętami! Zosia nie może uwierzyć, jaki wesoły i pełen energii jest nowy mieszkaniec zoo, mały słonik! Ale jego przygody i psoty bywają niebezpieczne. I tak pewnego dnia maluch wpada w tarapaty aż po same...

Zosia nie może uwierzyć, jaki wesoły i pełen energii jest nowy mieszkaniec zoo, mały słonik! Ale jego przygody i psoty bywają niebezpieczne. I tak pewnego dnia maluch wpada w tarapaty aż po same słoniowe uszy...

źródło opisu: Zielona Sowa, 2015

źródło okładki: www.zielonasowa.pl

anika | 2018-03-15
Na półkach: 2018, Przeczytane
Przeczytana: 15 marca 2018

Przeczytałam z polecenia moich bratanków, którzy są książką zachwyceni. Podobała im się nie tylko fabuła, ale i rysunki, mimo, że ilustracje w książce są czarno - białe. Ja również z przyjemnością przeglądałam ilustracje, a i opowiadana historia była bardzo przyjemna. Plusem książki są oczywiście także wielkie, wyraźne litery, które dziecku ułatwiają samodzielne czytanie.
Polecam!

Kulka123 | 2016-08-23
Przeczytana: 08 sierpnia 2016

Ciekawa książka o dziewczynce, która rozumie zwierzęta. Opowiada o słonik, który bardzo psocił. W książce są obrazki i duże litery.

Ola | 2018-12-20
Przeczytana: 20 grudnia 2018