Zosia i jej zoo. Psotny słonik

Okładka książki Zosia i jej zoo. Psotny słonik Amelia Cobb
Okładka książki Zosia i jej zoo. Psotny słonik
Amelia Cobb Wydawnictwo: Zielona Sowa Seria: Zosia i jej zoo literatura dziecięca
literatura dziecięca
Zosia i jej zoo
Zoe's Rescue Zoo. The Eager Elephant
Zielona Sowa
2015-01-01
2015-01-01
Jacek Drewnowski

Przeczytałam z polecenia moich bratanków, którzy są książką zachwyceni. Podobała im się nie tylko fabuła, ale i rysunki, mimo, że ilustracje w książce są czarno - białe. Ja również z przyjemnością przeglądałam ilustracje, a i opowiadana historia była bardzo przyjemna. Plusem książki są oczywiście także wielkie, wyraźne litery, które dziecku ułatwiają samodzielne czytanie.
Polecam!

Ciekawa książka o dziewczynce, która rozumie zwierzęta. Opowiada o słonik, który bardzo psocił. W książce są obrazki i duże litery.

Bardzo fajna, lekka lektura idealna dla dzieci które już dobrze potrafią czytać i dla tych który lubią cienkie książki. Ładne rysunki choć czarno - białe, przedstawiają to o czym w danym momencie się czyta. Polecam dla dzieci.

Przyjemna, lekka książka na wieczorne czytanie dla pociech...

Przyjemna, lekka książka na wieczorne czytanie dla pociech...

Psotna książka słonik Bartek przez jego psoty wpakowuje się w kłopoty śmieszna książka polecam tom 5

• Czytane dzieciom
  • Z dzieciństwa