Dar serca

Wydawnictwo: e-bookowo.pl
7 (8 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Dar serca
Anna

"Dar serca" niezwykła historia zwykłych ludzi. Marzena, w wyniku zawału trafia do szpitala,tam dowiaduje się, że bedzie musiała mieć przeszczep serca, zostaje wpisana na listę biorców. W szpitalu poznaje Sławka, kardiologa. Między tym dwojgiem nawiązuje się więcej niż nić porozumienia. Historia miłości w obliczu ciężkiej choroby, oczekiwanie na przeszczep i walka o kolejny dzień. Kilka miesięcy oczekiwania, wiara, że wszystko sie uda, milość która dodaje skrzydeł, przyjaciele i rodzina którzy są obok i trudna świadomość, że serce może pochodzić od zmarłego dawcy. Uśmiech i łzy, wiara i zwątpienie, wreszcie informacja, że jest dawca, przeszczep i zderzenie z rzeczywistością, która nie zawsze jest taka, jak sobie to wcześniej wymarzyliśmy jednak "Dar serca" to wyjątkowa historia miłości Marzeny i Sławka i nowe życie dzięki temu, że ktoś jeszcze za życia zgodził się zostać dawcą w przypadku swojej śmierci.

źródło opisu: www.e-bookowo.pl

źródło okładki: www.e-bookowo.pl

agnesse_ | 2016-02-16
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 16 lutego 2016

Przepiękna i niezwykle wzruszająca książka. Prawdziwy wyciskacz łez.

Biblioteczka Rudej | 2016-01-31
Przeczytana: 29 stycznia 2016

Historia Marzeny i Sławka tak mnie wzruszyła,że nie umiałam się poskładać do kupy,ale to pewnie dlatego,że ma dla mnie osobisty wydźwięk.Ta w realnym życiu skończyła się tragicznie:(