Strategie zarządzania na rynku mediów.

LubimyCzytać

Strategie zarządzania na rynku mediów to wyjątkowo ciekawa lektura. Autorka wtajemnicza czytelników w koncepcje zarządzania, ukazując ich znaczenie dla wielu sektorów przemysłu medialnego - telewizji, radia, prasy, branży muzycznej, filmowej i wydawniczej. Każde zagadnienie teoretyczne popiera przykładami z działalności takich gigantów, jak: BBC, Endemol czy CNN.Dzięki niniejszej książce dowiesz się, jak zarządzać na rynku mediów.Zestawienie teorii zarządzania z kluczowymi zagadnieniami związanymi z przemysłem medialnym sprawia, że ta książka jest godna polecenia szefom spółek medialnych, wydawcom, kierownikom produkcji, studentom szkół artystycznych i ekonomicznych.Lucy Kiing jest profesorem Media Management Transformation Centre Uniwersytetu w Jonkdping w Szwecji. Jest również członkiem zarządu spółki Swiss Broadcasting Corporation i prezesem Europejskiego Stowarzyszenia Zarządzania Mediami.Książka Lucy Kung to bezcenny zbiór informacji dla studentów zarządzania w mediach. Wykorzystanie w całej pracy pieczołowicie dobranych przykładów pozwoliło dostosować rozważania teoretyczne do realiów i przyczyniło się do powstania czytelnego wprowadzenia w tę dziedziną.dr Gillian Doyle, Uniwersytet w Glasgcw

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!