Szare Światło. Rozmowy Z Krystyną Miłobędzką I Andrzejem Falkiewiczem

Wydawnictwo: Biuro Literackie

Rozmowy o teatrze i literaturze, które złożyły się w opowieść o życiu: o jego biegu, nieskładności, nieprzyleganiu, wielkiej rozległości, wyborach i decyzjach, o trudzie odsłaniania, uczuciach, miłości, przemijaniu, zgodzie na świat... Krystyna Miłobędzka jedna z najważniejszych poetek naszego czasu pokazująca świat doświadczany zmysłami i językiem i Andrzej Falkiewicz filozofujący teoretyk teatru, zaintrygowany jego istotą, teatralnością życia, problemem metafory, opowiedzieli Jarosławowi Borowcowi, czym jest dla nich życie i tworzenie.

Agata | 2015-03-12
karolinad | 2014-04-19