Zioła z apteki natury. Polskie zioła dla zdrowia i urody

Wydawnictwo: Publicat
9788324519170
zdrowie, medycyna
LubimyCzytać

Wszystko o ziołach i ich zastosowaniu w medycynie naturalnej, kosmetyce, kuchni i do dekoracji.* Książka dla Całej Rodziny - pozwoli zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie Twoich bliskich oraz upiększyć dom lub mieszkanie.* Skuteczne, sprawdzone oraz czytelne pomysły do wykonania ?krok po kroku" - z łatwością przygotujesz syrop na przeziębienie, pachnący krem do rąk czy założysz ogródek ziołowy.* Praktyczne informacje, potrzebne składniki - pomogą wybrać i wykonać każdy przepis, odpowiedni do Twoich potrzeb oraz umiejętności.* Wszystkie materiały dostępne na polskim rynku. Posty, przejrzysty i zrozumiały język.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Herald | 2016-04-16
Przeczytana: 16 kwietnia 2016

Jeśli ktoś szuka informacji o ziołach z punktu widzenia naukowego to w tej publikacji tego nie znajdzie. Jest to zwykły poradnik, zawierający jak dla mnie zbędne informacje takie jak np. wystrój wnętrz ziołami. Niektórym ta publikacja może się spodobać jest obszerna i napisana prostym językiem, zawiera również takie działy jak zastosowanie ziół w kosmetyce(np. farbowanie włosów), co nie widziałem w innych publikacjach tego typu. Książka ma bardzo ładną szatę graficzną i jest dobrze uporządkowana.