Zioła z apteki natury. Polskie zioła dla zdrowia i urody

Okładka książki Zioła z apteki natury. Polskie zioła dla zdrowia i urody
praca zbiorowa Wydawnictwo: Publicat zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Publicat
2012-01-18
2012-01-18
9788324519170

Jeśli ktoś szuka informacji o ziołach z punktu widzenia naukowego to w tej publikacji tego nie znajdzie. Jest to zwykły poradnik, zawierający jak dla mnie zbędne informacje takie jak np. wystrój wnętrz ziołami. Niektórym ta publikacja może się spodobać jest obszerna i napisana prostym językiem, zawiera również takie działy jak zastosowanie ziół w kosmetyce(np. farbowanie włosów), co nie widziałem w innych publikacjach tego typu. Książka ma bardzo ładną szatę graficzną i jest dobrze uporządkowana.

Dodaj cytat z książki Zioła z apteki natury. Polskie zioła dla zdrowia i urody