Zieleń w moim domu. Rośliny w domu i ogrodzie. Co trzeba wiedzieć o roślinach domowych?

poradniki
LubimyCzytać

Niezbędne vademecum każdego ogrodnika!Poradnik zawiera cenne rady i wskazówki dotyczące wyboru i uprawy najciekawszych i najczęściej spotykanych roślin pokojowych. Tematy poruszone w książce zostały omówione w sposób jasny i szczegółowy, wzbogacony o rady i informacje praktyczne dotyczące rozwiązywania konkretnych problemów. Książkę dopełnia zbiór 50 fiszek poświęconych najczęściej spotykanym roślinom pokojowym. Zawierają one krótki opis wymagań poszczególnych gatunków, informacje dotyczące właściwej pielęgnacji oraz najlepszego ich wykorzystania w domu.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Ula | 2016-01-18
Przeczytana: 18 stycznia 2016

Bardzo przydatny leksykon dla amatorów (czyli na przykład dla mnie). Zdjęcia roślinek i krótki opis jak o nie dbać.
Założę się, że każdy w tej książeczce rozpozna rośliny, które stoją u niego na parapecie.