Moje dziecko. Część 1 i 2 (komplet)

Wydawnictwo: Czarna Owca
poradniki
LubimyCzytać

Komplet dwóch tytułówMoje dziecko. Część 1. Jak mądrze kochać i dobrze wychowywać dzieckoMoje dziecko. Część 2. Jak mądrze kochać i wychowywać dzieci w wieku szkolnymMoje dziecko. Część 1. Jak mądrze kochać i dobrze wychowywać dzieckoKsiążka, w której Dorota Zawadzka, najbardziej znana i uznana specjalistka od wychowania najmłodszych, odpowiada na pytania zadawane najczęściej przez rodziców. Każdy rozdział zawiera analizę tego, co można, powinno się, trzeba zrobić, aby ułatwić prawidłowy rozwój intelektualny swojemu dziecku. Zawadzka mówi też, jak czerpać radość z macierzyństwa, jak przez pierwsze lata życia dziecka pielęgnować i rozwijać nasze z nim relacje.Moje dziecko. Część 2. Jak mądrze kochać i wychowywać dzieci w wieku szkolnymDorota Zawadzka znana z programów "Superniania" i "Świat według dziecka" podpowiada, jak radzić sobie z problemami dzieci w wieku 6-12 lat. Porusza tematy, z którymi najczęściej borykają się rodzice - zarówno te, związane ze sferą emocjonalną jak i fizyczną. Mówi o dojrzewaniu, okazywaniu uczuć, podejmowaniu samodzielnych decyzji, uzależnieniu od Internetu, o tym jak rozwijać w dziecku pasje, jakie stosować wobec niego kary i nagrody i jak być dla niego autorytetem. Sporo miejsca poświęcono szkole, której początek jest dla dziecka najczęściej szokiem. Pierwsza książka na rynku, która tak dogłębnie zajmuje się problemami wychowania dzieci w wieku wczesnoszkolnym.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!