Moja Pierwsza Encyklopedia Nauki

Wydawnictwo: SBM
8360542090
LubimyCzytać

Moja Pierwsza Encyklopedia Nauki wprowadza nas w fascynujący świat nauki. Skierowana jest do młodych czytelników. Na każdej stronie znajdziecie zadziwiające ciekawostki, wspaniałe kolorowe ilustracje i dużo informacji. Główne tematy są wyróżnione odpowiednim kolorem, dzięki czemu dzieci z łatwością odnajdą potrzebne informacje. Oferując na każdej stronie nowy temat, zagadki, zabawy i śmieszne rysunki, Moja Pierwsza Encyklopedia Nauki idealnie nadaje się na pierwsze spotkanie z wiedzą.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!