Jarska kuchnia siostry Anieli

Seria: Kuchnia siostry Anieli
Wydawnictwo: Salwator
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
LubimyCzytać

Poradnik kulinarny NAJPOPULARNIEJSZEJ siostry zakonnej z zakonu sióstr salwatorianek, s. Anieli.znajdziesz w nim:1. sałatki i surówki;2. przepisy na wyśmienite gołąbki;3. potrawy z makaronów i ryżu;4. domowe kluski, kopytka i pierogi;5. placki ziemniaczane;6. omlety i pasty;7. domowe przetwory (kompoty, cukinie, zakonne konfitury, jabłka smażone).Ponadto dowiesz się:* co zrobić, jesli sól w solniczce zwilgotnieje?* jak odróżnić jajko gotowane od surowego?* co zrobić, by jajecznicy było "więcej", a białko ubite na sztywna pianę?* Jak przechowywać kasze i mąkę, by przez rok nie straciły na jakości?* co zrobić, by kasza po gotowaniu była bardziej sypka, a makaron się nie kleił?* czy czerstwy chleb da się "odświeżyć"?* co zrobić, by usunąć nieprzyjemny zapach ryb, który pozostaje na rękach i desce?* jak pozbyć się plam na ubraniu z żywicyWSZYSTKIE PRZEPISY i PORADY UŻYTECZNE W KAŻDYM DOMU I PRZY KAŻDYM POSIŁKU

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

książek: 2084
Julka | 2019-09-24
Przeczytana: 22 września 2019

Jest to poradnik kulinarny z prostymi przepisami na nieskomplikowane dania bezmięsne: sałatki, surówki, przekąski, przetwory... na kwaśno, słono lub słodko. Polecam.