Anielskie babeczki. Klasztorne specjały.

Seria: Kuchnia siostry Anieli
Wydawnictwo: Salwator
5 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
wypieki, babeczki, siostra Aniela
Lilien

Najnowsza, długo oczekiwana książka kucharska siostry Anieli znanej z autorskich programów telewizyjnych oraz licznych publikacji. Sprawdzone przepisy na tradycyjne i nowatorskie ciasta, desery, muffinki, tarty, likiery, sorbety i lody. Nowoczesne wydanie, nowe przepisy, poręczny format. Jeśli masz ochotę zaskoczyć znajomych fondue kokosowym czy znakomitym likierem kawowo-cytrynowym, albo po prostu podać im wyśmienite tradycjne ptysie, kremówki czy szybki sernik - kup "Anielskie babeczki"!

źródło opisu: http://www.weltbild.pl/anielskie-babeczki_p12398376.html

źródło okładki: http://www.weltbild.pl/anielskie-babeczki_p12398376.html

Jest tutaj parę naprawdę ciekawych przepisów, ale szczerze powiedziawszy liczyłam na coś więcej. Nie mniej porady i przepisy fajne, a niektóre efekty przepyszne.