Man of the hour
tancerka, nieporozumienie

"Jedyna taka noc" Meg, zdolna tancerka, jest piękną kobietą, a Steven - bogatym przedsiębiorcą, zamieszanym w tajemnicze akcje służb specjalnych. Przed laty połączyło ich uczucie, ale na skutek nieporozumienia ich drogi na długo się rozeszły. Teraz spotkali się znowu i bogatsi w doświadczenia ponownie stanęli przed wyborem: kariera czy szczęście osobiste? "Tajny agent" Kirry uważa, że...

"Jedyna taka noc"

"Tajny agent"
Kirry uważa, że kobieta ma prawo się bronić, gdy nachalnie napastuje ją niechciany adorator. Odrzucony i upokorzony, może jednak stać się groźny. Dobrze, jeśli w pobliżu znajduje się nieustraszony obrońca. Źle, że jest on dawnym narzeczonym, z którym rozstała się w gniewie...

źródło opisu: Wydawnictwo Mira, 2009

źródło okładki: http://harlequin.pl/mira

myślnik | 2013-06-12
Na półkach: Przeczytane, Bye - bye!
Przeczytana: 2012 rok

Historie o kobietach prześladowanych przez "chore umysły".
Mężczyźni,którzy zrobią wszystko aby ochronić to co uważają za swoje.
Niewyjaśniona przeszłość,która wbija się klinem w teraźniejsze relacje.

Prawdziwa niewinność,brak doświadczeń,duża wola przetrwania.
Adoratorzy ze spluwą w kaburze,czasami ciasnymi męskimi poglądami,które doprowadzają nas kobiety do szału.

Jeśli chcecie powzdychać z zachwytu - oto książka dla was!
Jeśli macie na tyle siły aby przełknąć męską głupotę i nadwyżki testosteronu - proszę czytajcie!

Dobry romans to pożywka dla kobiecej frustracji i chandry.
Dobry romans to wyciszenie głodu przygody,lub wzniecenie płomienia pod tytułem-Czas na zmiany!

Katherina87 | 2013-09-13

"Jedyna taka noc"