Nowoczesna kosmetologia. Detoksykacja - dieta - ruch. Tom 1

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
zdrowie, medycyna
LubimyCzytać

W jaki sposób pielęgnować urodę, aby równocześnie skutecznie dbać o zdrowie i dobre samopoczucie? Jak osiągnąć pożądany i długotrwały efekt kosmetyczny? Naukowo potwierdzone odpowiedzi na te pytania znajdziesz w dwutomowym kompendium nowoczesnej kosmetologii, stworzonym dla kosmetyczek, studentów kosmetologii i wszystkich zainteresowanych zdrowym stylem życia i pięknym wyglądem.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

ania | 2017-06-03
Przeczytana: 03 czerwca 2017

Warto przeczytać, jest tu wiele ciekawych informacji z dziedziny kosmetologii i odżywiania. Na internecie i w wielu książkach jest za dużo rożnych czasem nie sprawdzonych lub sponsorowanych przez koncerny informacji na temat odżywiania i kosmetologi. Dlatego książka jest przydatna żeby sobie zweryfikować co jest prawdą. Ja czytałam pod kątem zdrowego odżywiania. No i wprowadziłam detoks cytrynowy raz w tygodniu i trochę małych zmian w diecie ;) dziękuje za książkę

asia_z_książką | 2016-07-22
Przeczytana: 03 lipca 2016

Bardzo dobra książka. Nadaje się dla laików - jak ja - wszystko jest opisane w zrozumiały sposób, wyjaśnione. Bardzo dużo przydatnych informacji, wszystkim zainteresowanym tematem "dieta a wygląd i samopoczucie" polecam.