Rodzinne gotowane

Wydawnictwo: Buchmann
LubimyCzytać

"Rodzinne gotowanie" to coś więcej niż tylko zbiór przepisów. Ta książka może stać się podstawą w kuchni i początkiem kulinarnej podróży dla małych i dużych.Autorka podkreśla, że bardzo ważne jest wspólne jedzenie przy rodzinnym stole i korzystanie z lokalnych, świeżych i sezonowych produktów, najlepiej ekologicznych. Maria Helm Sinskey jest autorką książki kucharskiej, szefem kuchni i rodzinnej winnicy w Napa Valley w Kalifornii. Współpracuje z wieloma czasopismami i telewizyjnymi programami kulinarnymi.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!